Ana Sayfa Sivrihisar Haberleri Atatürk İlköğretim Okulu Yenilendi

Atatürk İlköğretim Okulu Yenilendi

77

– ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU ÖZEL EĞİTİM VE ANA SINIFI YENİLENDİ –

Sivrihisar Atatürk İlkokulu bünyesinde bulunan Ana-sınıfı ve Özel Eğitim Sınıfı, Sivrihisar Belediyesi ve Türk Kızılay’ı Eskişehir Şubesinin katkılarıyla yenilendi.

Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Şerife Dalgalı, Ana Sınıfı Öğretmeni Evrim Özarslan ve Okul Müdürü Mustafa Kerpiç’in girişimleri ve gayretleri sonucu sınıfların boyanması, çağdaş ve modern eğitim malzemeleriyle yenilenmesi sayesinde öğrenciler bu sınıflarda daha kaliteli ve çağdaş eğitim görme imkanına kavuştular.

Sınıfların açılışında, çocukların mutluluğuna ortak olan, her biriyle tek tek ilgilenip sohbet eden Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü yaptığı konuşmada “En değerli varlıklarımız olan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kaliteli eğitim alabilmesi, özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımızın da özelliklerine uygun nitelikli eğitim alabilmelerini sağlamak, bu çocuklarımızın ihtiyaçlarına duyarlı olabilmek adına, bizlere bu imkanı sağlayan Evrim ve Şerife Öğretmenlerimiz ile okul müdürümüze çok teşekkür ederim. Çocuklarımızın eğitimi için her türlü ihtiyacınızda imkanlarımız doğrultusunda yanınızda olmaya devam edeceğiz, dedi.

Anasınıfı öğrencileri minik elleriyle yaptıkları boyama tabloyu Başkan Yüzügüllü’ye hediye ettiler. Yapılan yardımlardan dolayı Okul Müdürü Mustafa Kerpiç tarafından Başkan Yüzügüllü’ye ve Kızılay Şubesine teşekkür plaketi takdim edildi.

Oğuz EKİCİ / SİVRİHİSAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz