Kategoriler
Etkinliklerimiz

Fahri Keskin Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni

Sivrihisar Fahri Keskin Anadolu Lisesi’nde mezuniyet sevinci yaşandı.

f.keskin-mezuniyetEtkinliğe; Kaymakam Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, Hava Meydan ve Garnizon Komutanı Albay İsmet Ünlen, AK Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Yasin Kas, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Çekiç, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erhan Ulutürk, me­zun olan öğrencilerin aileleri ve öğretmenler katıldı.

Okul Müdürü Mehmet Öz; hepimiz için çok özel anlam­lar taşıyan yoğun duyguların yaşandığı mezuniyet töre­nimize hoş geldiniz. Ülkemizin her köşesinden gelen 5. dönem öğrencilerimizin mezuniyetlerini görmenin gu­rur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Unutmayın başarısız­lığın mazereti yoktur, başarının ise sınırı. Ömrünüzün en güzel 4 yılını geçirdiğiniz Fahri Keskin Anadolu Lisesi­ni unutmamanızı istiyor, bundan sonraki yaşamlarınız­da başarılar diliyorum.

Okul Birincisi Melda Özkara tarafından mezuniyet anı­sına şeref kütüğüne ismi yazılı plaka çakıldı.

Öğretmen Feyza Yalçın nezaretinde hazırlanan koro ve halk oyunları ekibi ilgi ite izlendi. Öğrenciler mezu­niyet belgelerini. Kaymakam Yılmaz, Başkan Yüzügüllü, Albay Ünlen ve Tahsin Çekiç’in elinden aldılar.

Keplerin havaya atılması ve toplu hatıra fotoğrafı çe­kilmesiyle etkinlik sona erdi.

Sivrihisar Fahri Keskin Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine Fatih projesi kapsamında tablet bilgisayarlar törenle dağıtıldı.

tablet-dag