Kategoriler
Gazete Yazıları

Mustafa Kemal Biçerli

Kıymeli hemşehrilerim;

m.kemal-bicerliSivrihisar’da doğmuş, bütün hayatını Sivrihisar ve Eski­şehir’de geçirmiş bir kardeşiniz olarak, Adalet ve Kalkınma Partisinin 4.sıra Eskişehir Milletvekili adayıyım. Sizleri hür­met ve muhabbetle selamlıyorum.

25 yılı bulan bir akademik hayatı geride bıraktım. Binlerce öğrenci yetiştirip, onlarca kitap-makale ve araştırma çalış­malarımın ardından; son beş yılda Başkentte siz Eskişehir’li hemşehrilerimi temsilen iki önemli Genel Müdürlük görevini başarı ile ifa ettim.

Gerek üniversitedeki gerekse bürokrasideki tecrübeleri­mi, aziz şehrime aktarabilmek düşüncesi İle milletvekilli­ğine aday oldum. Allah murad eder, sizler de destek verir­seniz şehrimize hizmet etmenin gayreti İçinde olacağım.

Eskişehir’den ve Sivrihisar’dan hiç kopmamış, daima sizlerle iç içe yaşamış kardeşiniz olarak, 07 haziran Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partimize destek verme­nizi rica ediyorum. Seçilebilirsem kapısı sizlere her zaman açık, sorunlarınızı gayet iyi bilen ve çözme yolunda olanca gayreti gösterecek bir vekiliniz olacağım.

Gelin oylarınızla bana destek olun. Evliyalar, alimler diyarı mahsun Sivrihisar’ımızın kaderini birlikte değiştirelim. Po­tansiyel kullanılmadığı zaman hiçbir değer ifade etmez. Ge­lin Sivrihisar’ımızın eşsiz kültürel potansiyelini birlikte harekete geçirelim. Hep beraber güzel şehrimiz Eskişehir’i tıpkı 1950’Iİ yıllarda olduğu gibi Türkiye’nin en çok üreten ve katma değer yaratan şehirleri arasında ilk sıralara hep birlikte taşıyalım.

Bu seçimde sizlerden kendi kardeşinize sahip çıkmanızı istiyorum. Üstad Necip Fazıl Kısakürek “Sen bir tohum at da çıkmazsa toprak utansın” demiyor mu? Biz hep beraber elimizden gelen gayreti gösterelim ve şu dini kaideye bir­likte sığınalım “El-Hükmü Lillah” (Hüküm Allah’ındır)

Sizleri en kalbi hislerimle selamlıyor ve hepinizi emaneti kaybolmayan ve muhafaza olunan Allah’a emanet ediyorum.

Doç.Dr. Mustafa Kemal BİÇERLİ Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Milletvekili Adayı