Kategoriler
Sivrihisar Seçim

Sivrihisar Milletvekili Aday Adayları

Sivrihisar Sokaklarında asılı afişlerin Seçim sürecinin başladığını AK PARTİ Aday Adayı Hanefi ŞİMŞEK’ten öğrendik. Sivrihisar bölgesi aday adayı Siyasi Arenada rakipsiz dolaşan ve süslediği sokaklar ile tüm Eskişehir’in izlediği Hanefi ŞİMŞEK süslenmiş araçlar ve Seçim otobüsü, ekipleri ile tüm ilçeleri turlamaya devam ediyor. Rakipsiz ve Muhalefetin olmadığı alanlar sayın aday adayının oynama alanını genişletmiş olarak kendini gösteriyor. Yani ”Atı Alan Üsküdar’ı Geçiyor” Acaba muhalefet bize şunu mu söylemek istiyor, ”Kaplumbağa ile Tavşanın yarışını” akla getiriyor. AK PARTİ Aday Adayını seçim bürosu hizmet vermeye devam ediyormuş duyduğumuza göre.
SOKAKLARIN RESMİ.
Sivrihisar Belediyesi Belediye Başkanı Hamid YÜZÜĞÜLLÜ ve Yardımcısı Hüseyin İLHAN Yönetiminde bir birini tamamlayıcı olarak tam güçleri ile halkın arasında resim çektirmeye ve Halkı dinlemeye devam etmektedirler. Artık Belediye Binasında Başkan düzeyinde Muhatap bulmak mümkün. Mühendislik durumda işlerin hızlandığında görülmekte.
NELER YAPILABİLİR.
Bir de Büyükşehir Belediyesini Sivrihisar da görme imkanımız olsa sevinecek çok mağdurumuz. Belediye Büyükşehir Belediyesinin işlerini resmi olarak üstlense hiç olmazsa görevi değilken yaptıklarını görevi olarak yapmış olur.

* * *

Hemşehrimiz AHMET HIZLAN Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adayı Olmuştur Kendisine Kutluyor ve Hayırlı Olsun dileklerimizi iletiyoruz. “39 yıldır gönül verdiğim mensubu olmaktan gurur duyduğum onurla gururla şerefle üyeliğini taşıdığım milliyetçi hareket partisinden ESKİŞEHİR millet vekili aday adayı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Camiamıza vatanımıza hayırlı olsun. Cenabı Allah kaldıracağımız yükü üzerimize yüklesin inşallah.

* * *

mhp-secimMhp Eskişehir milletvekili aday adaylarımızın teşkilat ziyaretleri devam ediyor.
Aday adaylarımızdan Veysel Ünverdi bey Sivrihisar ilçe teşkilatımızı ziyaret ettiler. Bu ziyaretin anısına kendilerine bir plaket takdim ettik. Allah yolunuzu açık eylesin diyoruz. Yaşar Gürel MHP Sivrihisar ilçe başkanı

* * *

aday-aday

* * *

HANEFİ ŞİMŞEK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
Sivrihisar tarihinde ilk defa seçimlerde Aday Adayı böyle kapsamlı bir şekilde seçimlere hazırlanıyor. Hanefi ŞİMŞEK Sivrihisar’ın uzun yıllardır büyük yatırımcılarından ve Sosyal etkinliklerde göstermiş oldukları iyi niyet katkıları birçok işçinin istihdamı sayesinde Sivrihisar’ın Ekonomisindeki etkileri ile oy potansiyelinin % 65 ini alacağının işaretleri var.
Eskişehir Bölgesinde en büyük bütçe ile Hem AK PARTİ ve Kendisi Hanefi ŞİMŞEK var olduğunun izlenimin görüyoruz. Bugün Eskişehir be bütün ilçeler ve köylerinde AK PARTİ Posterleri dalgalanırken neden başka partiler seçime girmiyor gibi görebilirsiniz.
İşte bu nedenle Sivrihisar tercihini yerel seçimdeki gibi yine Muhalefetin olmadığı bir seçim düzeninde kullanacaktır. Muhalefetin Kaplumbağa hızında ilerlerken Epey yol alan İktidar Partisinin Sivrihisar aday adayları Mustafa Kemal BİÇERLİ ve Hanefi ŞİMŞEK ile sıralamaya girebilecek aday adaylarına başarılar dileriz.

* * *

erdalcakSivrihisar Sarıkavak Köyünden Eskişehir Chp Milletvekili aday adayı Erdal Çakıcıer.  21.02.2015

* * *

Bugün Partilerin Genel Seçim hazırlıkları devam ederken Sivrihisar’da hareketlilik devam etti. Sivrihisar’dan birçok aday adayının üç partiden çıkması ve İktidar Partisi AK PARTİNİN aday adayları arasında bulunan İşletmeci Hanefi ŞİMŞEK ve Mustafa Kemal BİÇERLİ için Eskişehir’de yapılan Sivil Toplum Kuruluşları nezdinde yapılan Kamuoyu meyil yoklamasında oy kullanmak üzere birçok insan kendi imkanları için destek vermeye gittiğini gördük.

Dileğimiz Sivrihisar’a Maddi ve Manevi destek sağlayacağına inanılan ve bu vakte kadar çalışan insanların vekil olması ve Mecliste Sivrihisarlıların bulunması ile Parti Merkezlerinin de Sivrihisar oylarının Eskişehir Bünyesinde en büyük oy potansiyelinin bulunması göz önüne alınmalıdır diye düşünüyoruz.
Son Vekil Fahri KESKİN’DEN İtibaren Sivrihisar’a vekiller yakışır. Düşünülürse Sivrihisar Seçmeni Yerel seçimde tercihini yapmış ve bu seçimde de Sivrihisar’ın çıkarlarını göz önünde bulunduracaktır. Sivrihisar’ın yakından tanıdığı Mustafa Kemal BİÇERLİ ve Hanefi ŞİMŞEK Eskişehir bölgesinde Aday Adaylığı dönem ve Öncesinde İşletme yöneticiliği ile Kamu Görevinde Şehrimizi unutmamışlardır. Sivrihisar Halkı’da onları unutmayacaktır. Kendilerine ilerledikleri yolda başarılar dileriz.

* * *